Werk Land Szeroki zakres produktów

Zajmujemy się hurtową sprzedażą mięsa, realizowaną na zamówienie, ściśle współpracując z ubojniami drobiu i wieprzowiny.

Czytaj dalej

Szanowni Państwo,

O mięsie wiemy prawdopodobnie wszystko. Skąd to śmiałe przypuszczenie?

W naszym działaniu nie ma miejsca na przypadkowość. Fundamentem firmy
jest zespół oraz pion kierowniczy – tworzą go ludzie posiadający długoletnie
doświadczenie w branży mięsnej.

Nasza firma to gwarancja najlepszej i niezmiennej jakości. To zawsze wyselekcjonowane i dobre produkty z drobiu, wieprzowiny i wołowiny; wyprodukowane przy zachowaniu wszelkich niezbędnych procedur.


Wiemy, jak ważne jest zaufanie naszych klientów. Współpracując z wieloma zakładami przetwórstwa niezmiennie dbamy o to, aby dostarczane przez nas towary – zarówno pochodzenia krajowego, jak i te z importu - cechowała wysoka jakość i przystępna cena.

Dążąc do rozwoju naszych firm kierujemy się przede wszystkim potrzebami naszych klientów.

Wciąż rozwijamy naszą działalność rozszerzając ją o sprzedaż innych artykułów, takich jak mrożone warzywa i owoce.

Zespół

Najlepsze produkty

Prowadzimy hurtową sprzedaż mięsa, realizowaną na zamówienie, ściśle współpracując z ubojniami drobiu i wieprzowiny. Od momentu wstąpienia Polski do Unii Europejskiej zanotowaliśmy w naszych firmach wzrost sprzedaży elementów drobiowych, które szturmem podbiły kraje członkowskie UE oraz takie kraje jak Wietnam, Chiny, Singapur, Hong Kong, Ghana czy Benin. 

Jakość polskiego drobiu docenili także rozsmakowani w indykach i kurczakach Amerykanie. Oni również zgadzają się z opinią, że nasze produkty z uwagi na naturalny sposób hodowli, wysoką jakość i konkurencyjne ceny są jednymi z najlepszych na całym świecie.


Ponad 20 lat

doświadczenia!

Od 1996 roku zapewniamy gwarancję najlepszej i niezmiennej jakości.
To zawsze wyselekcjonowany towar, wyprodukowany przy zachowaniu wszelkich niezbędnych procedur.